O NÁS

 

Dobrý den,

Jsme obchodní společnost, která vznikla v roce 2014 za účelem poskytnout široké veřejnosti a obchodním partnerům v dnešní době neocenitelného pomocníka a to externí zdroje energie, tedy power banky, včetně příslušenství.
Zaměřujeme se především na kvalitu těchto zařízení, jejich přidanou hodnotu, aby jejich používání bylo pro Vás vždy příjemné, pohodlné a užitečné.
Ať budete doma, v kanceláři, na letišti, na výletě za chalupou, nebo procházet ten nejhlubší les, vždy se budeme snažit, aby jste se mohli na naše power banky ve všech situacích spolehnout a by Vám sloužily vždy na 101%.

Chceme se zaměřit především na kvalitu výrobků, které Vám nabízíme a na jejich neotřelý a zajímavý vzhled. Ten by měl potěšit nejen Vaši elektroniku, ale i Vaše oči.
Budeme Vám nabízet takové produkty, které bychom si sami koupili a mohli se s nim pochlubit. 
Samozřejmě naší nejvyšší prioritou bude spokojený zákazník a kvalitní nabízené produkty a služby.
Jsme si vědomi toho, že nejlepší reklamou pro náš eshop jste právě Vy. Proto pokud vznikne jakákoliv reklamace z Vaší strany, uděláme maximum proto, aby jste byli vždy s vyřešením spokojeni a i přes případnou reklamaci, jste náš shop mohli svým známým dále doporučit. 
Protože jak my říkáme:

"Nezáleží jak jsi silný, každý někdy potřebuje nabít.."

 
Za tým společnosti BONA SPES s.r.o.
Rostislav Nantl
jednatel