Solární panel VIKING L120

Kód: VSPL120
8 890 Kč 7 347 Kč bez DPH
Objednáno
Varianta

Solární nabíjecí panel VIKING L120 je ideální nabíjecí jednotkou pro všechna vaše elektronická zařízení. Se svými 120W, je to jeden z nejvýkonnějších, outdoorových, solárních panelů na našem trhu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

SOLÁRNÍ PANEL VIKING L120

Solární nabíjecí panel pro všechna vaše elektronická zařízení. Se svými 120W, je to jeden z nejvýkonnějších, outdoorových, solárních panelů na našem trhu. Díky vysoce kvalitním polykrystalickým článkům s efektivitou 20.6%, dokáže přeměnit sluneční svit na solární energii daleko efektivněji, než řada jeho konkurentů.

Solární panel VIKING L120, dokáže nabíjet vaše zařízení až do napětí 22.9V a 6.56A!!! , 3 výstupy z něj dělají neocenitelného pomocníka, kdekoliv na vašich cestách. Již se nebudete muset spoléhat na el. zásuvky.
Kdekoliv jej rozložíte, můžete začít využívat jeho maximální výkon. Můžete nabíjet vaše powerbanky, čelovky, fotoaparáty, kamery, baterky, drony, zapojit na kompresor, cestovní chladničku, notebook, přenosný televizor, atd.
Ideální využití na chatách, chalupách, při kempování v karavanech. Se svým výkonem, přijatelnou hmotností a mobilitou, má tento solární panel VIKING L120, neomezené možnosti využití.

Popis Solárního panelu VIKING L120
1. Vysoká účinnost solárních, polykrystalických panelů (až 20.6%), dodávané od společnosti Sunpower, USA
2. Vysoce odolné polyesterové pouzdro proti povětrnostním vlivům chránící solární panely proti poškození s odolností I65
3. Vestavěný smartchip, který řídí optimální a bezpečné nabíjení vaší elektroniky.
4. Solární panely jsou opatřeny inteligentním čipem, který rozpozná různé typy zařízení a upravuje nabíjecí kapacity k zajištění optimálního nabíjecího procesu pro jednotlivé modely a značky zařízení.
5. Solární panely mají funkci automatického startu nabíjení po připojení el. zařízení.
6. Díky okům po stranách polyesterového plátna, je solární nabíječka snadno přichytitelná k čemukoliv.
7. Díky vysoké účinnosti přeměny sluneční energie solárních panelů značky SUNPOWER, na energii elektrickou, můžete nabíjet všechna vaše el zařízení včetně značek Samsung, Apple, Nokia, Huawei, atd., až do požadovaného napětí 23V, 6.3A.
8. Solární panely jsou voděodolné proti postřiku vodou s certifikací IP65 a prachuodolné.
9. Maximální výbava konektorů a napájecích vodičů včetně externího regulátoru napětí z něj dělají nejvybavenější solární, outdoorový panel na našem trhu.

- ŠIROKÁ KOMPATIBILITA PRO NABÍJENÍ A PROVOZ 99% ELEKTRONICKÝCH DC ZAŘÍZENÍ
- INTEGROVANÁ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA, SMARTCHIP
Tato řídící jednotka automaticky stanovuje poměr mezi napětím a proudem a tím zajišťuje nejoptimálnější a bezpečné nabíjení vaší elektroniky. Tímto způsobem také využívá účinnost solárního panelu na maximum.

Vlastnosti produktu  
Kód produktu: VIKING L120
Maximální výkon: 120W
Maximální napájecí napětí:  19.4V
Maximální proud:  6.19A
Napětí v otevřeném obvodu (Voc): 22.9V
Zkratový proud (Isc): 6.56A
Účinnost buněk (%): 20.60%
Specifikace  
Konstrukce: Odolná, textilní tkanina
Rozměr rozloženého modulu: 490*1440*20mm
Rozměr složeného modulu: 490*500*20mm
Hmotnost: 4.0KG
Počet sol. panelů:  3
Odolnost: IP65
Osvědčení: CE,ROHs,ISO

 

Vhodné také pro solární nabíjení bateriových generátorů značky VIKING

Solární panel VIKING L120 _5

Solární panel VIKING L120 _11

 

Solární panel VIKING L120 _6_cz

 

 

kopie z Solární panel VIKING L120 _12_small_II

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární nabíjení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Solární panel VIKING L120 3l Solární panel VIKING L120 3l
5
P Avatar autora | 25.8.2019
Solární panel VIKING L120 120 W. Celkově spokojenost. Výkon je až 110 W, pokud panel není nahřátý, tj. ihned po vysvitnutí slunce (z mraků, spíš tedy při střídavě oblačném počasí). Po několika minutách slunečního svitu výkon postupně klesá na 80, 70 i méně wattů, jak se panel postupně zahřívá. Pokud zapojím panel na plném slunci, ihned se zahřeje, takže stálý výkon je 80 a méně wattů. Paradoxně špičkový výkon je tedy při proměnlivém slunečním svitu. Nicméně stálý výkon kolem 80 W je při trvalém svitu, což je zřejmě lepší pro dobíjení, celkově více watt-hodin je dodáno. To jsem vypozoroval po několika týdnech používání, Ovšem to, že výkon klesá v důsledku zahřívání panelu slunečním svitem, je pouze má domněnka. Slabým místem je spojování kabelů. Konektory nejsou dostatečně kvalitní. Chybí určitá odolnost vůči přírodnímu prostředí (solární panel se používá venku - OUTDOOR!!). Spojení konektoru s vodičem vedoucím k solárnímu panelu je už kritické, drží pouze silným stiskem. Zatím to celé funguje, ale zřejmě se to bude muset nějak opravit.