Pro velkoodběratele

 

Naše společnost BONA SPES s.r.o. se zaměřuje na dovoz kvalitních powerbank, solárních panelů a bateriových generátorů, jako jsou např. znažky PINENG, SCUDIWO, včetně příslušenství k těmto výrobkům.

Všechny naše dovážené produkty splňují normy EU pro dovoz elektronického zařízení a jsou opatřeny certifikací CE (European Commission) pro další prodej v celém Evropském hospodářském prostoru.

Jsme přímými dovozci těchto značek od výrobců. Díky tomu jsme schopni poskytnout pro velkoodběratele značné cenové zvýhodnění.

V roce 2017 jsme založili vlastní značku VIKING TECHNOLOGY, která má za cíl vybírat z nepřeberného množství powerbank a záložních zdrojů jen ty opravdu kvalitní, spolehlivé a uživatelsky příjemné.

Zaměřujeme se na prodej a dovoz powerbank a externích zdrojů energie s přidanou hodnotou, jako jsou solární powerbanky, outdoorové, notebookové, potápěčské, car jump startery a solární sety.

Dále připravujeme nabídku bateriových generátorů s výkonem od 100W až po 20000W s výstupním napětím 230V 50Hz.

Mezi naše obchodní partnery patří např.:

 

seznam velkoodberatelu

 

Pro možnou obchodní spolupráci nás kontaktujte prosím na čísle +420 775 013 736, nebo napište na mail info(zavináč)bonaspes(tečka)cz. Rádi se Vám ozveme a dohodneme na cenových podmínkách naší spolupráce.

 

Za společnost BONA SPES s.r.o.
Nantl Rostislav, BA(Hons)
+420 775 013 736
jednatel společnosti